O PENZIONU

Penzion U Pláže se nachází v krásném, malebném a tichém prostředí obce Horní Bečva, v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, 15 km východně od Rožnova pod Radhoštěm na břehu přehrady Horní Bečva. Sám penzion leží na pokraji vysokého smrkového lesa, který doplňuje příjemnou atmosféru prostředí, a současně jen pár metrů od travnaté pláže přehrady s dřevěným molem.

Blízké okolí je protkáno sítí turistických tras a cyklotras a pro milovníky zimních sportů nabízí několik sjezdovek a běžeckých tratí. Při svých toulkách můžete obdivovat typicky valašskou krajinu s loukami, vzrostlými lesy a s roztroušenými valašskými chalupami. Určitě nelze opomenout nejznámější symbol Beskyd – mýty opředenou horu Radhošť s blízkými Pustevnami.

V přízemí penzionu je jídelna s restaurací, krbem a terasou pro letní dny. V prvním a druhém patře penzionu se nachází 11 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a malou lednicí.

Klidné prostředí penzionu je vhodné k individuálnímu pobytu ubytovaných a také k pořádání rodinných oslav, svateb, školení, tématických večerů a podobně.